Новини і події

Міжнародна конференція «Формування національної інфраструктури геопросторових даних у контексті розбудови цифрового суспільства»

16.02.2018

ННК «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку» КПІ ім. Ігоря Сікорського провів 16 лютого 2018 року міжнародну конференцію «Формування національної інфраструктури геопросторових даних у контексті розбудови цифрового суспільства» в рамках спільного проекту Vancouver Island University (Канада), КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ ім. Тараса Шевченка «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання».

Безкоштовний доступ до IBM Cloud

21.12.2017

В результаті співпраці IBM Cognitive Class, Integrated Technology Laboratory LLC. (INTELA) та ННК «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку» КПІ ім. Ігоря Сікорського з метою розширення можливостей щодо використання технологій інтелектуального аналізу даних:

Тренінги компаній Intela та IBM в КПІ ім. Ігоря Сікорського

12.08.2017

З 12 по 19 серпня 2017 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла серія тренінгів «Data Science Bootcamp», організована американською компанією Integrated Technology Laboratory LLC (Intela) для підвищення кваліфікації викладачів та науковців українських університетів в сфері інтелектуального аналізу даних.

Випуск слухачів курсу «Просторове моделювання та прикладні рішення для ІПД»

27.06.2017

27 червня 2017 р. в ННК «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку» відбувся випуск слухачів курсу «Просторове моделювання та прикладні рішення для ІПД» в рамках канадсько-українського освітнього проекту «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання», який реалізується в Україні за підтримки Ванкуверського острівного університету та його українських партнерів.

Наносупутник, створений командою з КПІ, вийшов на власну навколоземну орбіту та встановив зв’язок з розробниками

26.05.2017

Сьогодні вночі, о 23.30 26 травня, команда з КПІ ім. Ігоря Сікорського встановила радіозв'язок і розпочала налагодження окремих підсистем створеного ними наносупутника PolyITAN-2. Він вийшов на власну навколоземну орбіту з Міжнародної Космічної Станції (МКС), куди його 18 квітня з мису Канаверал, штат Флорида, США, доставила ракета ATLAS-5.

Наносупутник «PolyITAN-2-SAU»: космічна одіссея розпочалася!

22.04.2017

18 квітня об 11.11 за місцевим часом з космодрому на мисі Канаверал (США) стартувала ракета-носій американського консорціуму United Launch Alliance «Atlas V» з вантажним кораблем «Cygnus». Її місія – доставити на Міжнародну космічну станцію 7600 фунтів корисного навантаження.

Презентація Доктрини збалансованого розвитку України «Україна 2030»

20.04.2017

20 квітня в Центрі інноваційного підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася презентація Доктрини збалансованого розвитку України «Україна 2030», з якою виступив народний депутат України, відомий політик і бізнесмен Сергій Тарута.

Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея

14.04.2017

14 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу. Його супроводжували консул Республіки Корея Шин Кю Хо та аналітик з енергетичних та економічних питань Чо Хюн Йонг.

Вітаємо нових лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки за 2016!

07.04.2017

Відповідно до Указу Президента України від 7 квітня 2017 року №101/2017 «Про присудження державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року» її лауреатом став наш шановний колега - Касьянов Павло Олегович.

Розпочато серію сучасних навчальних посібників з геоінформатики

27.03.2017

Розвиток сучасних інформаційних технологій потребує постійного оновлення навчальних курсів та програм. Зокрема, напрям інфраструктури просторових даних та геоінформаційних технологій в Україні недостатньо забезпечений сучасною україномовною навчальною літературою. Тому вихід в світ двох навчальних посібників в сфері геоінформаційних технологій в ННК «Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку» є важливою подією не тільки для КПІ ім. Ігоря Сікорського, але всієї української наукової та освітньої спільноти в цій галузі. Розробка навчальних посібників була спільно здійснена канадськими та українськими фахівцями в рамках проекту технічної підтримки «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання». Обидва навчальні посібники отримали рекомендацію Методичної ради та гриф Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Вітання професора Кржистофа Островські

27.02.2017

Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку вітає професора Кржистофа Островські, проректора з міжнародних відносин Пултуської гуманітарної академії з обранням на посаду президента комісії Локальні – Глобальні Взаємовідносини Міжнародної асоціації політичних наук.

Меморандум про співпрацю з Інститутом глобальних трансформацій

13.02.2017

Сьогодні, 13 лютого 2017 року, в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» було підписано меморандум про співпрацю між Інститутом глобальних трансформацій, КПІ ім. Ігоря Сікорського та Світовим центром даних «Геоінформатика та сталий розвиток». Сторони домовилися об’єднати зусилля для здійснення спільних проектів у сфері модернізації національної економіки, підвищення ефективності і якості досліджень та впровадження таких результатів в державну політику України. Першим етапом стане співробітництво в сфері науково-дослідної діяльності з метою фіналізації Економічної Доктрини «Україна 2030», ініційованої Інститутом глобальних трансформацій.

Тренінги для представників державних органів влади та потенційних користувачів космічних даних приватного сектору

15.12.2016

Сучасний розвиток держави потребує використання новітніх технологій космічного моніторингу Землі та збору геопросторових даних з метою задоволення суспільних потреб, забезпечення національної безпеки та оборони, що зазначено у проекті Стратегії космічної діяльності України на період до 2022 року. Зокрема, реалізуються роботи зі створення українського сегмента міжнародної системи використання даних аерокосмічного моніторингу, який в перспективі повинен стати частиною спільного Європейського дослідницького простору у сфері ДЗЗ.

Форсайт "Україна 2016": 9 найперспективніших сфер економіки України

28.10.2016

З метою передбачення (форсайту) можливого майбутнього шляху розвитку України та побудови сценаріїв цього розвитку на середньострокову (до 2020 року) і довгострокову (до 2030 року) перспективу Світовим центром даних «Геоінформатика і сталий розвиток» (http://wdc.org.ua/ ) Міжнародної Ради з науки (ICSU) при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та Інституті прикладного системного аналізу МОН та НАН України виконано цикл досліджень (докладніше за посиланням).

DCH2017 - International Interdisciplinary Conference on Digital Cultural Heritage

30.08.2016
DCH2017 - Міжнародна міждисциплінарна конференція з цифрової культурної спадщини

30 серпня - 1 вересня 2017

Конференція відкрита для внесків, які охоплюють технічні проблеми, а також стратегічне керівництво.
Ключові повідомлення, пов'язані з впливом нових технологій і процесів на культурну спадщину особливо вітаються.