Сервіси

Портал даних СЦД

Image Сервіс надає можливість завантажити дані для кожної країни світу за обраний період у файл. Інформацію можна отримати у форматі xml-файлу, таблиці Excel та html-сторінки.


Портал даних Світової системи даних

ЗображенняПід час останньої зустрічі СЦД у Бремені була сформульована реальна мета, яка полягала у розробці порталу, що матиме доступ до даних хоча б частини СЦД. Першим кроком стануть каталоги метаданих.

Монітор активності Світової системи даних

Зображення

Монітор активності Світової системи даних — інформаційна система, що містить класифікатор ресурсів Системи світових даних, забезпечує моніторинг їх стану, має розвинуті механізми аналізу та візуалізації результатів з можливістю навігації. Розташована на ресурсі Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку, надає користувачеві інтерактивний доступ до інформації про кожного учасника Світової системи даних.

Важливою властивістю інформаційної системи є її модульність та можливість інтеграції до інших ресурсів Системи cвітових даних незалежно від використаних в них технологій.

Національний атлас України

Національний атлас України Національна академія наук України презентує Національний атлас України (Атлас)  — новий інформаційний твір, в якому інтегровано сучасні знання про державу.

Його вихід у світ безумовно важлива подія в суспільному і науковому житті. Він узагальнює величезну за обсягом просторову інформацію, надає різноманітні відомості з історії, природного середовища, населення та економіки України — великої незалежної європейської держави.

В Атласі послідовно і взаємопов’язано висвітлюються різні аспекти природно-ресурсного, демографічного, економічного потенціалу країни, що базуються на сучасному банку даних, поповнення якого стимулюватиме подальший розвиток фундаментальних знань про Україну.

Національний атлас є важливою складовою загальної геоінформаційної системи держави. Він буде корисним у діяльності законодавчої та виконавчої влади в обґрунтуванні та визначенні стратегії реалізації програм соціально-економічного розвитку, у плануванні та здійсненні проектних, науково-дослідних робіт, у справах освіти та патріотичного виховання громадян.

Виданням Атласу поліпшуються можливості для ознайомлення країн світу та Європи з Україною, поглиблення інтегративних процесів, а також зміцнення позицій нашої держави у міжнародному співтоваристві.

Російсько-український центр геомагнітних даних

Image

Міжрегіональний центр даних російсько-українського сегмента ІНТЕРМАГНЕТ функціонує на базі Геофізичного центру Російської академії наук (ГЦ РАН). У Центр передаються дані з геомагнітних обсерваторій і станцій, розташованих в Росії та Україні.

Атлас сталого розвитку

Зображення

Атлас сталого розвитку регіонів України є одним з інструментів підтримки прийняття управлінських рішень на основі аналізу територіальних відмінностей в регіональному розвитку території України.

SSE ChNPP Open Data

Зображення

SSECHNPP Open Data є спільним проектом ДСП "Чорнобильська АЕС" та Світового центру даних "Геоінформатика та сталий розвиток", направлений на забезпечення відкритого доступу до даних інтегрованої автоматизованої системи контролю стану об’єкту «Укриття» Чорнобильської АЕС з ме

Глобальний аналіз якості і безпеки життя людей

Зображення

Сервіс надає зручний та відкритий доступ до даних зі сталого розвитку. Користувачу надаються дані по окремих країнах та можливість їх порівняння із результатами інших країн у табличній та графічній формах.Україна в індикаторах сталого розвитку

Зображення

Сервіс надає зручний та відкритий доступ до даних зі сталого розвитку. Користувачу надаються дані по вибраних регіонах України та можливість їх порівняння із результатами інших адміністративних одиниць у табличній та графічній формах.Курси ГІС

ЗображенняНа базі канадського навчального проекту «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання» в СЦД-Україна відкрито навчальну програму з геоматики, яка успішна діє з 2015 року.