Меморандум про співпрацю з Інститутом глобальних трансформацій

13.02.2017

Сьогодні, 13 лютого 2017 року, в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» було підписано меморандум про співпрацю між Інститутом глобальних трансформацій, КПІ ім. Ігоря Сікорського та Світовим центром даних «Геоінформатика та сталий розвиток». Сторони домовилися об’єднати зусилля для здійснення спільних проектів у сфері модернізації національної економіки, підвищення ефективності і якості досліджень та впровадження таких результатів в державну політику України. Першим етапом стане співробітництво в сфері науково-дослідної діяльності з метою фіналізації Економічної Доктрини «Україна 2030», ініційованої Інститутом глобальних трансформацій.

Зображення Від імені Інституту глобальних трансформацій меморандум підписав голова Наглядової ради Інституту Сергій Тарута, від КПІ ім. Ігоря Сікорського – ректор Михайло Згуровський, від імені Світового центру даних – директор Костянтин Єфремов. У церемонії підписання також узяли участь члени керівних органів Інституту глобальних трансформацій – Олександр Чалий, Надзвичайний і Повноважний Посол України, заслужений юрист України, колишній перший заступник Міністра закордонних справ України, колишній заступник голови Секретаріату Президента; Олександр Домбровський, народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки; координатор проекту Економічної Доктрини «Україна 2030» Оксана Мельничук, а також проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, заступник проректора з міжнародних зв’язків Євген Поліщук, завідувач кафедри менеджменту факультету менеджменту та маркетингу Вікторія Дергачова та інші.