Дашбоард для відстеження та прогнозування поширення COVID-19 в Україні

Image Інтерактивна тематична панель WDC-Ukraine COVID-19 Dashboard для відстеження та прогнозування поширення COVID-19 в Україні.

 

Сервіс надає дані для України в цілому та у розрізі регіонів про кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19, летальних випадків і пацієнтів, які одужали. Інформацію подано у вигляді карт, діаграм, лічильників.

Окрім того, інформаційна панель містить прогнозні розрахунки розповсюдження COVID-19 в Україні, які дають змогу оцінити масштаби людських втрат та часові горизонти наростання і згасання пандемії коронавірусу для нашої держави.

Моделі побудовано експертами Світового центру даних «Геоінформатика та сталий розвиток». Детальніше ознайомитися з методикою та результатами моделювання можна у звіті «Форсайт COVID-19: вплив на економіку і суспільство».

Джерела даних: World Health OrganizationJohns Hopkins University Center for Systems Science and EngineeringНаціональна служба здоров’я України, Директорат регіональної політики та децентралізації Офісу Президента України.

Інформаційну панель (дашбоард) побудовано на основі продуктів Esri ArcGIS.